Zamknij

Handlowiec- Nowy Dwór Gdański, Krynica Morska

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Handlowiec- Nowy Dwór Gdański, Krynica Morska | Nowy Dwór Gdański, Krynica Morska

Numer referencyjny: PH/0417/SEZ/GDY

  • Obowiązki:

    • Sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmę na powierzonym rejonie;
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
    • Opieka i podtrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami firmy;
    • Realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy;
    • Dbałość o dobry wizerunek firmy;
    • Praca głównie w terenie;
  • Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego;
    • Mile widziana znajomość rynku FMCG;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej;
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych;
    • Zdolność do szybkiego uczenia się i chęci zdobywania doświadczenia handlowego
    • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i zmotywowanie do realizacji celów sprzedażowych;
    • Prawo jazdy kat. B;
  • Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Wynagrodzenie stałe + prowizje od wypracowanego wyniku;
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, iPad;
    • Solidne wsparcie szkoleniowe na początku współpracy wraz z opieką w trakcie pierwszych m-cy pracy;
    • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia;

Oferta ważna od 2018-06-06 10:53 do 2018-07-06 10:53 Oferta ważna jeszcze przez 12 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.