Zamknij

Kierowca / Dostawca ½ etatu

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Kierowca / Dostawca ½ etatu | Wrocław ul. Długa

Numer referencyjny: KIER/0618/WR

  • Obowiązki:

    • realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towarów do klientów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta, jakości przechowywania towaru w trakcie transportu oraz prowadzenie samochodu dostawczego typu van
  • Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
    • komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć do jej szybkiego wyrobienia)
    • dyspozycyjność do pracy w wymiarze ½ etatu (głównie w godzinach popołudniowych 17:30-21:30/18:00-22:00 lub do ustalenia)
    • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
    • wysoka kultura jazdy samochodem
  • Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
    • bardzo atrakcyjne warunki finansowe + 10 % premii miesięcznie
    • praca w wymiarze ½ etatu z możliwością dopełnienia do całego etatu
    • elastyczne grafiki pracy (możliwość pracy również w systemie weekendowym)
    • pełne szkolenie stanowiskowe (obsługa klientów, terminala płatniczego)
    • stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadra

Oferta ważna od 2018-06-09 12:39 do 2018-08-08 12:39 Oferta ważna jeszcze przez 45 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.