Zamknij

Kontroler Logistyki

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Kontroler Logistyki | Żabia Wola

Numer referencyjny: PL/0318/ŻABIA WOLA

  • Obowiązki:

  • o kontrola procesu preparacji
    o kontrola ilościowa i jakościowa gotowych palet wysyłanych z magazynu ( przygotowanych do wysyłki)
    o wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego
    o praca fizyczna na hali magazynowej
    o raportowanie wyników pracy

    o warunki pracy: chłodnia

  • Wymagania:

  • o ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemilogicznych
    o wykształcenie min. zawodowe, preferowane profilowane- towaroznastwo, technolog mięsa, rzeźnik; rzeczoznawca owoców- warzyw, technologia przetwórstwa, kontrola jakości
    o dyspozycyjność, zaangażowanie
    o gotowośc do pracy w trybie III- zmianowym ( 8-16, 9-17, 12-20)
    o odpowiedzialność i chęć do pracy
    o znajomość MS Office ( Excel)
    o samodzielność, umiejętność pracy w zespole
    o komunikatywność oraz pozytywne nastawienie

  • Oferujemy:

  • o pracę do podjęcia od zaraz,
    o pracę w trybie III- zmianowym
    o praca w temperaturze do 10 stopni ( 4 h w mroźni + 4 h w chłodni)
    o umowę cywilno- prawną podpisywaną z Agencją Pracy InterKadra
    o regularne, comiesięczne wynagrodzenia,
    o stała opiekę koordynatora
    o Pracę na magazynie logistycznym w Żabiej Woli

Oferta ważna od 2018-06-15 09:46 do 2018-07-15 09:46 Oferta ważna jeszcze przez 23 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.