Zamknij

Magazynier

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Magazynier | Kokotów k. Krakowa

Numer referencyjny: M/0118/KRK

  • Obowiązki:

    • obsługa Klientów wewnętrznych i zewnętrznych strefy konfekcjonowania
    • zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów i dokumentów w magazynie
    • poprawne i terminowe wydawanie towarów z magazynu oraz przygotowywanie do wysyłki
    • dbanie o stan i wizerunek magazynu
  • Wymagania:

    • zaangażowanie i chęci do pracy
    • dokładność i sumienność
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane będą uprawnienia na wózki widłowe
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym (system III-zmianowy)
    • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych​
  • Oferujemy:

    • możliwość poznania procesów transportowych
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
    • umowa o pracę
    • motywujące warunki zatrudnienia - podstawa + premia
    • praca pn-pt i co 2ga sobota
    • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

Oferta ważna od 2018-06-06 11:02 do 2018-08-05 11:02 Oferta ważna jeszcze przez 42 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.