Zamknij

Magazynier firma kurierska Bydgoszcz OD ZARAZ

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta niemieckiego poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Magazynier firma kurierska Bydgoszcz OD ZARAZ | Bydgoszcz

Numer referencyjny: PM/0418/TOR

  • Obowiązki:

  • Pilnie poszukiwana osoba do pracy na stanowisku magazyniera - firma kurierska

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:
    Odbiór przesyłek, przenoszenie paczek w miejsce składowania

    Wymagania:
    Gotowość do pracy OD ZARAZ
    Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

    Oferujemy:
    Atrakcyjna stawka

    Wynagrodzenie wypłacane w terminiene

    Umowa o pracę

    Proszę o numer do kontaktu-oddzwonię

Oferta ważna od 2018-06-20 19:07 do 2018-08-19 19:07 Oferta ważna jeszcze przez 57 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.