Zamknij

Montażysta/Montażystka

image description
Logo Interkadra

Montażysta/Montażystka | Jelcz-Laskowice

Numer referencyjny: PP/0117/JL

  • Obowiązki:

    • Praca na linii produkcyjnej, obróbka ręczna i montaż elementów
    • Kontrola jakościowa i ilościowa produkowanych wyrobów
    • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w obszarach produkcyjnych
    • Wysoka sprawność manualna
    • Dokładność, dbałość o szczegóły
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Oferujemy:

    • Umowa o pracę tymczasową zawartą z InterKadra Sp. z o.o.
    • Praca w systemie 3 zmianowym
    • Możliwość przejęcia przez naszego Klienta
    • Dojazd z Brzegu, Oławy, Namysłowa, Bierutowa, Oleśnicy, Strzelina, Grodkowa i Wiązowa

Oferta ważna od 2018-06-06 10:59 do 2018-08-05 10:59 Oferta ważna jeszcze przez 41 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.