Zamknij

Operator na Produkcji

image description
Logo Interkadra

Operator na Produkcji | Jelcz - Laskowice

Numer referencyjny: Nr. Ref. OP/0117/JL

  • Obowiązki:

    • obsługa maszyny wtryskowej
    • obróbka ręczna wytworzonego wyrobu
    • kontrola jakości wytworzonego wyrobu
    • czyszczenie form w maszynach
    • prace montażowe
  • Wymagania:

    • wysoka sprawność manualna
    • dokładność i dbałość o szczegóły
    • motywacja do pracy
    • zaangażowanie, rzetelność i dyspozycyjność
  • Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadra Sp. z o.o
    • możliwość stałej współpracy z naszym Klientem
    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • 3 - zmianowy system pracy
    • dowóz pracowniczy z BrzeguBierutowa, Grodkowa, Strzelina, Wiązowa i Oławy

Oferta ważna od 2018-06-06 10:59 do 2018-08-05 10:59 Oferta ważna jeszcze przez 42 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.