Zamknij

Operator produkcji - Gdańsk/Gdynia/Sopot

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Operator produkcji - Gdańsk/Gdynia/Sopot | Gdańsk/Gdynia/Sopot

Numer referencyjny: PRO/0618/GD-MIS

  • Obowiązki:

  • -wykonywanie czynności produkcyjnych (branża chemiczna, tworzywa sztuczne)
    -przestrzeganie przepisów BHP, ppoż. i ochrony środowiska
    -obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych związanych z produkcją
    -udział w wyznaczonych pracach konserwacyjno – naprawczych
    -utrzymanie porządku, czystości na hali produkcyjnej, miejscu składowania odpadów oraz w innych miejscach związanych z pracami produkcyjnymi

  • Wymagania:

  • -preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
    -uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (mile widziane)
    -zdolność do pracy fizycznej, tzn. przenoszenia cięższych przedmiotów w ramach ---- dopuszczalnych norm
    -umiejętność obsługi komputera

  • Oferujemy:

  • -umowę o pracę
    -dogodne warunki pracy w prężnie rozwijającej się firmie amerykańskiej
    -atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premie zmianowe
    -częściowy zwrot kosztów dojazdu oraz bonus za pracę w weekendy

Oferta ważna od 2018-06-22 10:34 do 2018-08-21 10:34 Oferta ważna jeszcze przez 58 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.