Zamknij

Operator wózka widłowego

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Operator wózka widłowego | Wrocław, ul. Graniczna

Numer referencyjny: OWW-PAN/0518/Wr

  • Obowiązki:

  • • obsługa wózka widłowego w obszarze magazynu,
    • kompletacja, rozładunek, załadunek towarów,
    • transport materiałów w procesie produkcyjnym,
    • dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie,
    • ręczne prace magazynowe.

  • Wymagania:

  • • doświadczenie w pracy na magazynie,
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22),
    • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
    • uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Oferujemy:

  • • współpraca na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o. (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta),
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (2600 + 800 zł brutto premii),
    • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
    • dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską.

Oferta ważna od 2018-06-06 10:49 do 2018-08-05 10:49 Oferta ważna jeszcze przez 42 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.