Zamknij

Pakowacz

image description
Logo Interkadra

Pakowacz | Jelcz-Laskowice

Numer referencyjny: Pak/0112/JL

  • Obowiązki:

    • Pakowanie wyrobu gotowego
    • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Ocena wyrobu gotowego pod kątem wymaganej jakości
    • Ścisła współpraca z działem magazynu
  • Wymagania:

    • Wysoka sprawność fizyczna
    • Precyzja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Komunikatywność
    • Podzielność uwagi
  • Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadra Sp. z o.o,
    • możliwość stałej współpracy z naszym Klientem
    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • dowóz pracowniczy z Oławy, Brzegu, Oleśnicy, ze Strzelina i okolicznych miejscowości

Oferta ważna od 2018-06-06 10:59 do 2018-08-05 10:59 Oferta ważna jeszcze przez 41 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.