Zamknij

Pomocnik operatora produkcji

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pomocnik operatora produkcji | Niedźwiedź

Numer referencyjny: POP/0517/NDŹ

  • Obowiązki:

    • Podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych,
    • Proste prace pomocnicze,
    • Obsługa wózka widłowego.
  • Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
    • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
    • Rzetelność i uczciwość,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość nawiązania stałej, długoterminowej współpracy,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferta ważna od 2018-06-06 10:25 do 2018-08-05 10:25 Oferta ważna jeszcze przez 44 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.