Zamknij

Pracownik produkcji

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik produkcji | Częstochowa

Numer referencyjny: PPR/0618/CZES

  • Obowiązki:

    • praca przy obsłudze linii produkcyjnej oraz automatów produkcyjnych
    • składanie poduszek powietrznych
    • montaż elementów
    • praca zgodnie z instrukcją stanowiskową
  • Wymagania:

    • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
    • dokładność i skrupulatność
    • zaangażowanie oraz chęć do pracy
  • Oferujemy:

  • ZAPRASZMY NA DZIEŃ OTWARTY W ZF (DAWNE ZF TRW) - 26.05.2018 r. (sobota) w godz. 09:00-12:00, 42-200 Częstochowa ul. Rolnicza 33

    • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie, z branży automotive
    • umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia pracy, na pełny etat
    • szkolenia wdrażające
    • bieżące rozliczanie nadgodzin
    • atrakcyjną stawkę wynagrodzenia oraz system premiowy
    • minimum 2250 zł na rękę, na start ​
    • opiekę koordynatora w zakładzie
    • bonusy (zniżki na usługi, karnet na basen i inne)
    • darmowy dojazd na terenie Częstochowy

Oferta ważna od 2018-06-06 10:56 do 2018-07-06 10:56 Oferta ważna jeszcze przez 12 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.