Zamknij

Pracownik Stacji Paliw

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta niemieckiego poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Pracownik Stacji Paliw | Krosno Odrzańskie

Numer referencyjny: PS/06/KO

  • Obowiązki:

  • - zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
    - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego  rozładunek dostaw towarów
    - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie

  • Wymagania:

  • - doświadczenia w pracy w handlu (mile widziane)
    - gotowość i dyspozycyjność do pracy fizycznej w systemie
      zmianowym
    - nastawienie na wysoki standard obsługi klientów
    - łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole -
      doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    - rzetelność i uczciwość
    - chęć do nauki i przyswajania nowej wiedzy

  • Oferujemy:

  • - pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    - umowę o pracę tymczasową zawartą z InterKadra Sp. z o.o.
    - atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia
    - szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy
    - możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Oferta ważna od 2018-06-12 13:00 do 2018-08-11 13:00 Oferta ważna jeszcze przez 48 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.