Zamknij

Recepcjonista/Recepcjonistka

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Recepcjonista/Recepcjonistka | Pruszków

Numer referencyjny: REC/0418/PRU

  • Obowiązki:

  • - zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji,
    - bieżąca obsługa gości hotelowych (check in/out, wystawianie faktur),
    - dbałość o bezpieczeństwo, estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości,
    - obsługa korespondencji,
    - telefoniczne przyjmowanie rezerwacji.

  • Wymagania:

  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    - bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
    - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,
    - miła prezencja, wysoka kultura osobista,
    - bardzo dobra organizacja pracy,
    - dyspozycyjność i zaangażowanie,
    - gotowość do pracy w godzinach nocnych (6:00-18:00 i 18:00-6:00).

  • Oferujemy:

  • - stałe zatrudnienie,
    - możliwość rozwoju zawodowego,
    - opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,
    - pełne wyżywienie (nieodpłatnie),
    - pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Oferta ważna od 2018-06-06 10:29 do 2018-08-05 10:29 Oferta ważna jeszcze przez 44 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.