Zamknij

Przedstawiciel handlowy

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Przedstawiciel handlowy | Kołobrzeg

Numer referencyjny: Sezon/05/18/Kołobrzeg

  • Obowiązki:

  • ... to Ciebie właśnie szukamy! Nie zwlekaj, zgłoś się już dzisiaj!

    Chcemy powierzyć Ci:

    • Sprzedaż asortymentu naszego Klienta- uznanego producenta napojów na powierzonym rejonie.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na oferowane napoje.
    • Opiekę i podtrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami.
    • Realizację wyznaczonego planu sprzedażowego zgodnie z polityką handlową firmy.
    • Dbałość o dobry wizerunek firmy.
    • Oczywiście wiesz, że to praca głównie w terenie :) musisz więc posiadać prawo jazdy kat. B.
  • Wymagania:

  • Jeśli jesteś osobą:

    • dokładną i rzetelną;
    • szybko się uczysz;
    • jesteś samodzielny/a w działaniu;
    • odpowiedzialny/a i zmotywowany/a do realizacji celów sprzedażowych, których realizację ułatwi Ci Twoja zdolność do nawiązywania kontaktów;
    • posiadasz doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego lub w branży FMCG (doświadczenie to nie jest konieczne, jedynie mile widziane).
  • Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    • Atrakcyjne, wynagrodzenie miesięczne plus premia.
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, iPad.
    • Solidne wsparcie szkoleniowe na początku współpracy wraz z opieką w trakcie pierwszych miesięcy pracy.
    • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie.

Oferta ważna od 2018-06-06 10:59 do 2018-08-05 10:59 Oferta ważna jeszcze przez 42 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.