Zamknij

Specjalista ds. Administracji i Kadr

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Specjalista ds. Administracji i Kadr | Kraków

Numer referencyjny: SPAK/0518/KRK

  • Obowiązki:

    • Zamieszczanie/ odświeżanie ogłoszeń o pracę;
    • Rekrutacja pracowników;
    • Zarządzanie dokumentami pracowniczymi, prowadzenie archiwizacji dokumentów i akt osobowych;
    • Kontrola zgłoszeń i wygłoszeń ZUS;
    • Bieżąca współpraca z Działem Kadr i Płac;
    • Sporządzanie i podpisywanie umów cywilno-prawnych oraz umów o pracę;
    • Naliczanie wypłat dla pracowników;
    • Rozliczanie Floty samochodowej;
    • Sporządzanie raportów tygodniowych i miesięcznych.
  • Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i w branży HR;
    • Wykształcenie min. średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem);
    • Znajomość przepisów kodeksu cywilnego i systemu ubezpieczeń społecznych;
    • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office);
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie;
    • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem;
    • Sumienność i uczciwość;
    • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
    • Zdolność do efektywnej pracy pod wpływem stresu.
  • Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer oraz telefon;
    • Pakiet benefitów;
    • Pracę w silnie rozwijającej się Agencji Pracy z polskim kapitałem;
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Oferta ważna od 2018-06-06 10:56 do 2018-07-06 10:56 Oferta ważna jeszcze przez 12 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.