Zamknij

STOLARZ_budowa/warsztat

image description
Logo Interkadra

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

STOLARZ_budowa/warsztat | Saint-Tropez

Numer referencyjny: ST/0618/KR

  • Obowiązki:

    • montaż okien i drzwi
    • montaż podłóg i schodów
    • budowanie tarasów
    • montaż mebli

    lub

    • produkcja okien i drzwi
  • Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność obsługi podstawowych maszyn i narzędzi stolarskich
    • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Oferujemy:

    • pracę we Francji w okolicach Saint-Tropez
    • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
    • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
    • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Oferta ważna od 2018-06-06 15:55 do 2018-07-06 15:55 Oferta ważna jeszcze przez 13 dni

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.